W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści z zakresu statystyki, metodologii badań, matematyki, fizyki, informatyki oraz nauk społecznych, takich jak: ekonomia, socjologia, psychologia.
Już od ponad 7 lat wykonujemy analizy statystyczne dla studentów, pracowników naukowych polskich i zagranicznych uczelni oraz na zlecenie instytucji i firm. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu badań ilościowych, analizie danych i prezentacji uzyskanych rezultatów.
W naszych analizach wykorzystujemy zarówno tradycyjne techniki analityczne jak również nowe, zaawansowane metody analiz statystycznych. Zrealizowaliśmy projekty oraz wykonaliśmy analizy do prac dyplomowych i naukowych z rożnych dziedzin, m in.:

  • Badania rynkowe i Marketing
  • Ekonomia (w tym konstrukcja modeli prognostycznych)
  • Medycyna, Farmakologia, Rehabilitacja, Ratownictwo Medyczne, Genetyka
  • Chemia, Ochrona Środowiska, Fizyka, Botanika
  • Turystyka i Wychowanie fizyczne
  • Edukacja szkolna, wczesnoszkolna, Szkolenia, Rozwój Kompetencji
  • Psychologia, Socjologia, Antropologia

Współpracujemy z Portalem naukowiec.org w celu wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń. Znaczna część artykułów ze statystyki i metodologi badań została przygotowana przez nasz zespół. Nieprzerwanie rozwijamy się i podnosimy swoje kompetencje dzięki czemu, możemy Państwu zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.

Pozdrawiamy
Zespół: PomocStatystyczna.pl

Opinie naszych klientów

Orto-med.com.plpomocstatystycznaPotrzebowałem obliczeń statystycznych do pracy doktorskiej. Po wysłaniu danych w ciągu paru dni, za przystępną cenę, otrzymałem obliczenia z profesjonalnym komentarzem. Szczerze polecam

ŁukaszpomocstatystycznaAnalizy zostały zweryfikowane przez specjalistów w Londynie i ocenione bardzo korzystnie

Ghelamco Poland Sp. z o.o.pomocstatystycznaZadanie zostało wykonane rzetelnie i w bardzo krótkim, szybszym niż przewidywała umowa w terminie Przedstawiony raport pod względem merytorycznym i estetycznym był na bardzo wysokim poziomie

KasiapomocstatystycznaWspółpraca na wysokim poziomie, szybki, sprawny kontakt, doskonała znajomość tematu. Jednym słowem praca przygotowana profesjonalnie, zgodnie z moimi wymaganiami.

MateuszpomocstatystycznaGorąco polecam "PomocStatystyczna.pl". Mila i kompetentna obsługa, doskonały kontakt przy konsultacjach przed i w trakcie wykonywania analizy;last-but-not-least: usługa wykonana została terminowo i po przystępnej cenie

Warsztaty rozwoju osobistegopomocstatystycznaEfekt końcowy był absolutnie satysfakcjonujący i umożliwił mi ukończenie pracy badawczej bez stresu i wątpliwości, że analizy zawierają jakiekolwiek błędy czy niedociągnięcia.

2R Consulting Sp.J.pomocstatystycznaZespół PomocStatystyczna.pl kilkukrotnie wykonywał dla Spółki w sposób rzetelny zaawansowane analizy statystyczne na potrzeby realizowanych projektów.